last news
Hlavná
 
NOVINKY
 

08.08.2010

KB:C - 3. Preview

Za posledný mesiac sa nazbieralo zopár noviniek o pripravovanom 2. datadisku KB: Crossworlds:

Igromania Preview

V ruskom časopise Igromania 08/2010 sú predstavené 4 nové jednotky orcov:

  • Ork-poľovník: napojený adrenalínom vie privolávať zvery a omotávať nepriateľa sieťou. Najlepšie bojuje v skupine so svojím zvieraťom a jeho smrť kruto mstí.
  • Goblin-šaman: nazhromaždením adrenalínu metá začarované sekery. Dokáže spáchať rituálnu sebevraždu, premeniac sa na ducha, ktorý spôsobuje nepriateľom duševné poškodenia.
  • Šaman krvi: sila tohto šamana závisí od úrovne jeho adrenalínu a množstva orkov v armáde. Dva jeho útoky sú zamerané na ničenie nepriateľov a jeden na premieňanie spojencov na niečo užitočné.
  • Ork-náčelník: mocný veliteľ s veľkým kyjakom, ktorý sa rád vysmieva nepriateľovi, čím privoláva na seba pozornosť. A ak mu príde zle, zožerie pár svojich súkmeňovcov a doplní si tak zdravie.

1. nová jednotka: Ohnivý drak 2. nový boss: Biely Kraken

  • uložené pozície z predošlého datadisku nebudú fungovať, ale na spustenie ďalších misií nie je prejdenie kampane potrebné
  • v 'Ochrancovi koruny' budeme oslobodzovať rad ostrovov, napr. na jednom z nich stojí Kasáreň, posilňujúca parametre jednotiek a privolávajúca nové oddiely. Hráč sa musí rozhodnúť, či bude rýchlejšie ničiť nepriateľov, Kasáreň alebo obsadzovať pozície pre nové jednotky
  • v 'Šampiónovi arény' napr. jeden nemenovaný generál teleportuje našich strelcov bližšie k svojim vojskám a druhý dokáže zosielať na arénu naraz desať ohnivých gulí. Naopak - pre nás - poskytuje každý cech vlastnú sadu bonusov, napr. v cechu žoldnierov možno regrútovať povýšeného zbrojnoša, alebo v cechu mágov môžme kúpiť mocné kúzla. Problémom je, že mnohé cechy sa medzi sebou neznášajú, takže musíme vyberať opatrne.

zdroj: igromania.ru

See alsoo:


 

<< Previous news

Next news>>

 
 
Back to top^
 
Last update: 02.11.2010

© 2006-2010 GoF. Použité materiály sú prevzaté od spoločností:
Katauri Interactive, 1C a ďaľších. Všetky práva vyhradené.

© 2006-2010 GoF. Used materials were taken from these companies:
Katauri Interactive, 1C and others. All Rights Reserved.