last news
KB: A. Princess
 
PRÍBEH

Endorii hrozí nebezpečenstvo - hlavné mesto oblieha obrovská armáda démonov a neúprosný tok času odrátava hodiny života kráľa a jeho občanov. Mladá princezná Ameli, navzdory otcovej vôli, preto odchádza do neznámeho sveta Teany vyhľadať pomoc za svojím učiteľom, presláveným rytierom Billom Gilbertom.

Princeznú čakajú v cudzom svete stovky najrozličnejších skúšok. Na každom kroku jej hrozí nebezpečenstvo: do cesty princeznej sa postavia armády strašných monštier, bossov a rasa krvilačných jašterov.

  • z pôvodnej prvej časti sa vrátil systém uzatvárania dohôd na vraždu osôb. NPC vás môže poprosiť zničiť za solídnu odmenu jemu nepohodlnú postavu. Po splnení dohody sa nebude treba vracať pre odmenu, skúsenosti/zlato dostaneme hneď po úspešnom ukončení boja.
  • kontrakty majú vlastnú históriu a viac odkrývajú herný svet
  • 90 questov
  • 250 dialógov
  • 280 postáv
  • 66 nepriateľských hrdinov
  • 80 NPC na mape
  • v datadisku sú 2 nekromanti, ktorých je možné buď zabiť alebo nechať žit a ťažiť z toho výhody - napr. chrám, v ktorom obetujeme trpaslikov s premenou na nekromantov

Začiatok hry

Kráľ Fridrich, panovník ostrova, na ktorý portál preniesol Ameli, poskytne svoju pomoc. Princezná od neho dostane kameň Odvahy - jeden z božských Kameňov - prebúdza jeho silu a pritom dokazuje svoj božský pôvod. Král Fridrich sľubuje pomôcť Ameli splniť akési proroctvo, spojené s hľadaním 8 Kameňov Bohov a dokonca jej daruje skutočného Domáceho Draka.

Takto sa princezná Ameli dozvie o starých proroctvách, predpovedaných tisíc rokov naspäť Anjelom Anchelom a chápe, že jediný spôsob splniť svoju misiu a zachrániť oba svety je vyplniť proroctvo a požiadať boha Teany o pomoc. Kráľ Fridrich povie čo vie o mieste ostatných Kameňov a poskytne na prenájom svoje vojsko. Na inom ostrove sa však nachádza chrám Nadeždy, kde je možné zistiť viac o Proroctve Anchela a dostať ďalší kameň Bohov po splnení jej úlohy. Preto princeznej bude treba odcestovať na susedný ostrov. Našťastie, kráľ Fridrich sa postará o to, aby Ameli mohla slobodne cestovať po Teane: v prístave ju čaká loď. Ale, aby sa dostala na nové územia, najprv bude musieť nájsť námorné mapy daného ostrova alebo kontinentu.

Za získanie dráčika však treba najprv prejsť kurz školenia základov hry. Kapitán Bogard pre vás zariadi tréning vo vojenskej škole, ktorý pomôže začiatočníkom zžiť sa s hrou a dostať zopár účinných bonusov.

 
 
Back to top^
 
Last update: 02.11.2010

© 2006-2010 GoF. Použité materiály sú prevzaté od spoločností:
Katauri Interactive, 1C a ďaľších. Všetky práva vyhradené.

© 2006-2010 GoF. Used materials were taken from these companies:
Katauri Interactive, 1C and others. All Rights Reserved.